Ślusarz

Dodano: 2017-04-04

Kategoria: praca

Ślusarz

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnego zakładu produkcyjnego, poszukuje osób na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Krępice – gm. Miękinia

Obowiązki:
Wykonywanie prac ślusarskich,
Wymiana narzędzi maszyn, przezbrojenia,
Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi,
Dbanie o dokumentację techniczną.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie zawodowe (ślusarz-mechanik, ślusarz-spawacz),
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Mile widziane uprawnienia spawalnicze,
Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
Chęć do pracy i rozwoju.

Oferujemy:
Ciekawą, samodzielną pracę,
Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
Przyjazne, wspierające środowisko pracy.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl
Prosimy o podanie stanowiska oraz miejsca pracy w tytule wiadomości.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

praca krępice ślusarz, pracownik narzędziowni, ślusarz, ślusarz krępice, ślusarz-mechanik krępice